Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Hoop en troost in de wijk: vertrouwen in samenleven en samenwerken

11 december @ 17:30 - 21:00
Gratis

Hoop en troost in de wijk: vertrouwen in samenleven en samenwerken

Een wijk is meer dan een verzameling woningen. Het is een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, naar elkaar omzien en samen bouwen aan een omgeving waarin iedereen zich gezien en welkom voelt.

Toch is vertrouwen niet altijd vanzelfsprekend. Verschillen in achtergrond, overtuiging, leeftijd en levenservaring kunnen afstand veroorzaken. Juist door elkaar te ontmoeten en werkelijk naar elkaar te luisteren, kan er opnieuw verbinding ontstaan.

Tijdens deze afsluitende bijeenkomst uit de serie ‘Hoop en Troost’ gaan we in gesprek over samenleven en samenwerken in de wijk. Wat hebben inwoners nodig om zich verbonden en veilig te voelen? Hoe versterken we het vertrouwen tussen mensen? En wat kunnen bewoners, gemeenschappen en organisaties daarin voor elkaar betekenen?

We sluiten de serie af met ontmoeting, inspiratie, goede gesprekken en een gezamenlijke maaltijd. Samen bouwen we aan een stad waarin hoop en troost ons verbinden.

Deelname is gratis en inclusief hapjes en een gezamenlijke maaltijd.

Aanmelden Hoop en troost in de wijk: vertrouwen in samenleven en samenwerken

Naam(Vereist)
E-mailadres(Vereist)

Gegevens

  • Datum: 11 december
  • Tijd:
    17:30 - 21:00
  • Kosten: Gratis
  • Evenement Categorieën: ,

Organisatoren

  • Spiritueel centrum ASAZO
  • ILOZ

Locatie

  • Asazo
  • Spiritueel en cultureel centrum van Stichting Arya Samaadj Zoetermeer (ASAZO).
    Netherlands,2726 CVZoetermeer
    + Google Maps